Okrągły obrus – gdzie można wykorzystać?

Obrus okrągły jest idealny do ozdobienia stolików i stołów o okrągłym kształcie. Tworzą one niezwykle elegancką falbanę i tworzą równe fale z każdej strony stołu. Warto przy jego wyborze kierować się nie tylko kolorystyką i wzorem,ale przede wszystkim jakością materiału.
Świetnie sprawdzają się oczywiście obrusy wykonane z lnu – to zarówno piękny, jak i naturalny materiał o ciekawej fakturze. Len to roślina oleista i włóknista od wieków służąca do produkcji płótna lnianego. Charakteryzuje się wytrzymałością i wysoką jakością. Produkowane z niego obrusy utrzymane są zwykle w stonowanej gamie kolorystycznej. Najpopularniejsze są te białe i w kolorze ecru.
Jako ozdoba stołu świetnie sprawdzą się całe komplety składające się z obrusa i serwetek o harmonizujących ze sobą wzorach i kolorach. Ich dodatkową zaletą jest niezbyt wygórowana cena. Są także łatwe do utrzymania w czystości – pierze się je w pralkach automatycznych w temperaturze 40-60 stopni Celsjusza i w łatwy sposób prasuje (najlepiej lekko zwilżone).

Chcesz znaleźć naszego bloga, to wpisz w Google
stropodach pełny
wartość opałowa śmieci
skład opału wieliczka
pył z drogisitemap